Já a má Lu

Já a má Lu

Místo narození: Praha

Místo nynějšího žití: Kdesi v ČR. Myslím, že Mělník, ale je to různý. :-)

Datum narození: 8.9.1985 No jo, věčnej panic, tak se smějte lidi, jen do toho. :-D

Stav: Zeptejte se mé milované Lu, mé Dívky od koní. :-))

Povaha: Jak kdy, jak kde, jak s kým. Ale prej jsem beznadějnej romantik. :-D Já, to tak... :-D

Koníčky: Vandry!!! Kytara, zpěv (muzika všeobecně), psaní textů, pes, pak práce, práce, zas jen práce a práce...

Cíle: Úspěch v práci, šťastná rodina a malinkej domek, s malou zahrádkou ale hlavně ne ve městě.

T.O. Toulavé křusky www.toulavykrusky.jex.cz

15.8.2009
V půl osmé večer, dorážíme na vlakáč a jedeme do Humpolce. V Želivě mají být čundráci, co se s nimi znám od méno doslova narození a tak se na ně šíleně těším. Z Humpolce musíme vzít taxi do Želiva, protože je to deset km, je noc a už tam není žádná jiný spoj. V želivě jsme kolem půlnoci a nenápadně vystupujeme z taxíku, aby nás nikdo neviděl. :-D Po doražení, se vítám s Mártym, kterýho jsem jako jedinýho poznal, pak přichází na řadu Lupen a Jabkyň s jeho manželkou Elčou. Inu - vítáme se, smějeme se, hrajeme na kytary a později, ke mě přisedá jakási ženská z německa a tvrdě se mě snaží sbalit. Pod záminkou zapomenutého textu, se sunu k Petře, která má před sebou otevřené její zpěvníky ve kterých znám asi jen tři písně. :-D Ovšem po chvíli, si přisedá zase ke mě. To už říkám Petře, že budeme platit a Márty se snaží klofnout mojí nápadnici - ovšem marně. Dokonce jsem měl od ní nabídku, jestli bych zahrál s Petrou soukromě. Což.. Nejsem vůl a tak jsem řekl že jo. Ale už jsem nečekal další otázku, a to zda provádím i jiné služby. Eventuelně sexuální. :-D Na čež jsem jednoznačně odpověděl, že ne!!!
V německu je to asi zvykem. Ale ne tady, ne s touhle ženskou a už vůbec ne se mnou.
Ještě teď se musím smát, když si to jen tak lehce přemýtám. Márty nás s Petrou ukecává, aby jsme šli k němu na pokoj, že tam má dvě volný postele. Ale já jsem šťastnej. Šťastnej, že venku je chladno a že mám tu čest spát pod širákem. Jsou za dvě minuty tři a s petrou jdeme pomalu na kutě. Ještě ale jdeme na dřevo, rozděláváme oheň a vaříme fazole.

16.8.2009
Dopolední paprsky slunce, nám říkají vstávat! A s Petrou poslušně vylézáme ze spacáků kolem desáté. Okolo nás prochází ta ženská ze včera s nějakým děckem a tak se krčíme, aby si nás nevšimla. Za chvíli jde zpátky a my se zas krčíme. Pak se oblékáme, když jde kolem po třetí. Ale to už nás zaradarovala a s velikým nadšením a jiskrou v očích pronesla: Dobréééj! A šla k nám. Uklízíme celty a ona se vtíravě nabízí, že nám pomůže, ale odmítáme.
Věci necháváme na terase v kempu a jdeme se mrknout na přehradu. Tu přecházíme nad vejvarem a jdeme zpátky do Želiva po lesní asfaltce. Cestou bereme vodu v lesním prameni, který má skvělou chuť.
V hospodě, nás už čekají kluci. Po obědě a kafču, jdeme omrknout klášter a odtud pak na závodní kanoistický kanál. Chvíli jdeme kanálem ale klouže to tu jako čert. Když jdeme zpátky, Petra vidí kozla - pivo jako křen a tak se povinně stavujeme na jedno.
Později v kempu bereme věci a jdeme za klukama do hospody. Vítá mě tu s šíleným nadšením mámy stará známá Vlaďka, která to tu ten večer pořádně rozjela. Celá hospoda se náramně baví, když Milana (místní člověk a starej známej) vytahuje tančit. Ten je nadšením bez sebe. Ovšem jsem podlej Ječmen a když dotančí, jdu potají za ní, podávám 10kč se slovy, že to posílá Milan, že má něco pustit a jít ho vytáhnout tančit.
pustila teda nějaký Turbo a šla pro něj.
Tady, mi Milan slibuje pomstu poprvé.
S ucházejícím večerem, vstoupil do dveří chlap. Děsnej obr, aspoň dva metry, pokérovaný ruce, má jak já stehna a jmenuje se Fík! Známe se taky, když jsem byl ještě prcek. Domlouvám se s ním na koupání u splavu. Ještě se přislíbil Lupen. Ale Márty a Milan odmítli, jelikož je noc. Chyba.. Jak to Milan dořekl, řekl jsem Fíkovi a odnesli jsme si ho k řece pod most. Skoro se ani nevzpouzí. Ale škemrá, jestli se smí aspoň svlíknout než ho tam hodíme. Povoluje se.
Nakonec mu ale tričko sundaváme sami a když držím Milana v šachu a Fík zjišťuje, že mu kalhoty nesundá, kráčí najednou Milan sám dobrovolně k vodě, kde se ovšem zasekává. Otočím se na Fíka a ten jen naznačí "strč ho"! Provedeno! Milan je ve vodě a s Fíkem zdrháme. Jen Petra zůstává a vše dokumentuje. Po cestě mi Fík říká, že nevěřil, že to udělám. Ale to já jo. Jsem škodolibej Ječmen. :-D Vracíme se do hospody. Všichni na nás háží tázavý pohled, jestli jsme to udělali. Odpověď ale přichází asi 5 minut po nás, když se ve dveřích objeví Milan a ze šosu, mu padají rybky žáby, čolci, vážky a kapradí ze břehu řeky. No jo kecám... Tak mu jen leje voda odkud jen je to možné. Milan však slibuje pomstu po druhé a po celý zbytek večera, sedí schoulený, jak hromádka neštěstí u stolu s panákem rumu. Inu, hrajeme zpíváme a já po dlouhém a opakovaném tázaní na Fíka, kdy jdeme s Mártym usínám.
Na konci večera mě Petra budí klasicky - vodou z půllitru za krk. U obecní hospody, kradu dříví na oheň a večer ještě vaříme. Večer... Byly tři ráno. Po večeřo - snídani, jdeme spát, přičemž krásně září hvězdy, jako vždy v tomto kraji.

17.8.2009
Dnešek, je vskutku ojedinělím!
Včera Fík sliboval oběd na Elektrárně, za Želivskou přehradou, ale nedorazil. A tak vyrážíme takto: Petra, Elča, Márty, Jabkyň a já. Lupen ne, ten šel opět společensky unaven spát. :-D Márty bere na cestu petku piva a vyrážíme. Cestou bylo slyšet skučení kluků, co to bylo za pitomej nápad jít pěšky takovou štreku (jen asi 4km mimochodem) na jedno pivo. :-D Nakonec nás holky předbíhají a my se válíme po zadu na svahu a odpočíváme ve stínu stromů. Když slyšíme písknutí tak myslíme že to jsou holky a pískaj na nás. Ale nebyly to ony. Ale i tak jim Márty vytmavil, že na nás pískat nemají. :-D Na Elektrárně, dostal Márty žihadlo od vosy do rtu, když se chtěl napít piva. Elča zas ho nohy a Jabkyně cestou zpátky štíplo hovado. Stavujeme se ve Vejvaru na koupel a pokračujeme do hospody do Želiva, odkud jsme přišli.
po prvním pivu, navazuji pytlačku na ryby. Pak Márty a vyhajanej Lupínek, navazují dobře přes hodinu 4 pruty. Po úspěšném navázání, při prvním nahazování, chytá márty úspěšně první veverku a láme první strom. Nebo spíš takovej keř.. Ale špatnej. Klučina z hospody přinesl pilu a Márty kácí druhý ale už spráný strom a nahazuje se. Sedíme na zahradě hospody a chytáme tedy ryby. Chytám první plotici. Milan ale stále reje do kluků, ohledně sparty a já dostávám nápad.. Svážeme ho a šátkem, co mám na hlavě, zavážeme pusu. Nakonec z toho ale schází a Petra vytahuje prvního okouna, který vysí na větvy, protože vlasec byl přes ní přehozený. Pak už Márty pruty od vody balí, ale chce chytat shora ze zahrádky hospody. Ale sám není schopný se odtud trefit mezi dva stromy na našem břehu a tak se toho ujímám já. Bravurně napichuji žížaly, přičemž mi Petra dělá světlušku.
Pak jen křičím pozor, když se napřahuji a... Vrhám!!! A ono to tak letí, letí a není slyšet žádné žluňk a ani žádný jiný zvuk. No bodejť.. Sem to přehodil až na druhý břeh řeky a podle Petry ještě asi tři metry vysoko na strom. :-D Po snaze to sundat, nakonec trháme a navazujeme znovu. To už ale nahazuju druhý prut. Úspěšně. Asi tak za půl hoďky, zjišťuji, proč nepřišel záběr. Návnada nebyla ve vodě, ale na stromě na našem břehu. :-D Prdím na to. Jdu dovnitř, kde sedí Márty s Davidem (hospodský) a pozorují porno v tv a tečou jim sliny. Pouštím jukebox a kde koukám, že Petra má svátek. A tak se jdu mrknout do zahrádek po nějaký kytce. Hned před hospodou, ale trhám větvičku javoru, kterou jí předávám. Po chvíli přicházejí i Elča a Jabkyň a já dostávám další originální nápad. Začínám si velkým nožem obtesávat prsty na stole. Přičemž mi hospodský David, upozorňuje, že to nemám dělat, že má nové stoly. vytahuji tedy rybičku od Tokovu, kterou nosím na krku pro štěstí. A netrvá dlouho a už mě hospodský burcuje, abych si šel omýt krev z prstů, že to bude mít všude po stole. Jabkyň to toho večera odnesl bez újmy, páč švindloval. Držel rybičku tak, aby nebylo vidět, že ji drží ostřím nahoru a obtesává své prsty ocáskem rybičky. :-D Později, nejsem k probuzení, ani když na mě Petra již klasicky, leje vodu z půllitru. Byla ale hodná. Sbalila mi věci, co jsme měli u kluků na pokoji a položila je doprostřed uličky v hospodě. Což vyznělo trochu jako "sbal se a vypadni"! :-D Ale nemyslela to tak. Po dlouhém hledání, ji nacházím na terase v kempu již spící. Ulehám a jsem mrtvý.

18.8.2009
Dneska je fajn den. Vstal jsem až v půl dvanáctý. Petra jen tak seděla celou dobu na lavičce a hleděla do blba do dálky. Jdem na oběd do hospo a Márty zas chytá ryby ze zahrádky. Jdeme s Mártym do bazénku tady na zahrádce hospody. Márty navlíká rukávky nějakýho dítěte, stojíme po pas ve vodě v bazénku, když tu záběr. Vyskočil jsem z bazénu přeskočil zeď zahrádky, nějaký střepy nebo co a sekám! Lupen hned asistuje a podává Mártymu podběrák do bazénku. No to byl pohled. Márty, v rukávkách v bazénku, po pas ve vodě a skládá podběrák. :-D Asi po třech minutách se mu to povedlo a vytahuju kapříka který má 40cm. Chvíli se s ním koupeme v bazénku a pak nám ho paní v hospodě udělala v těstíčku.
U bazénu jsme jak malý kluci - pereme se, cákáme, skáčeme, topíme a nakonec se snažíme do bazénu hodit Milana, který šel ale pak dobrovolně. A to nám paní z kuchyně říkala ať tam neskáčeme. :-D Pak Petra - ta byla horší. Jednou mě kousla, Lupenovi i mě pošlapala nohy a nakonec, když ji Milan chtěl podat do bazénku tak místo aby ji tam k sobě vtáhl, vytáhla Petra Milana z bazénku. :-D Nakonec je však štastně mokrá. Měla šílenou radost, až mi z toho hodila do řeky boty, který sem už stejně dva dny ani neobul. :-D Takže mi to byl šumák.
Márty zkoumá deštník. Zjišťuje, že tam jsou nějaký čudlíky a nakonec deštník skládá. Musel mu ale pomoct jeden místní člověk neboli tvor. Jinak noc je celkem nudná. Přišla Veronika - dcera Milana a hrajem šipky. Petra a Márty, chytají zlatou rybu, ale ještě před tím, jsme hodili Verču do vody.
Ta pozděj vyfasovala od Petry oblečení, stejně jako Milan košily, svetr a džíny. Též od Petry. Je právě 22:57 a kluci odjeli. Loučení bylo dlouhý a já mám popravdě celkem na krajíčku, když dosedám na židly ke stolu, kde jsme předtím seděli všichni do jednoho.
Je mi celkem nic moc a snad bych radši jel domů s nimi.
Ale trošku se vrátím...
Milan provokoval, že ho do želivky bez Fíka nehodím. Tak mi pomohly holky. U Želivky, se chytil smrku a držel se jak klíště ale prohrál. Tentokrát šel se vším, co měl na sobě.
Tušil jsem zradu, že tam půjdu také. Jo jo. Petra mě hned čapla a snažila se mě tam dostat, ale jsem jen klásek Ječmena, který se dá lehko vytrhnout a zdrhám. :-D Později dostávám chuť se vykoupat a jdu do řeky. Je noc a já zapoměl sundat kraťasy, tak dodatečně svlíkám všechny hadry. V dáli se blýská a my asi budeme mít noc, kdy nám nad hlavou prosviští pár blesků.
Tak hrajem už asi tři hodiny prší. Je nás šest. Ale je prča. Milan se stává terčem falešnejch karet, i ostatních vtípků. Jak jsem říkal předtím - má na sobě od Petry košily, svetr a džíny (upozorňuji, páč sem později dostal nápad).
Petra rozdává karty a dvakrát mi uráží žhavý z cigarety a směje se mi.
Mám plán.
Jsou tři ráno a já nenápadně schovávám Milanovi věci na sál v hospodě a pak mu sundáme věci co má na sobě od Petry. Ale Milan to ještě neví!
Nakonec z toho ale sejde. Pak Milan lítal venku, jako hejno splašených kobylek a hledal boty. Zjišťuje, že nemá ani kalhoty a mikynu (no to brzo:-D). Po chvíli odcházíme s Petrou a Verčou směr kemp. Loučíme se s Verčou, které jsem celý večer skládal komplimenty tipu: Ty máš tak krásný vlasy. Jak Havraní křídla. Nebo: Ty máš voči, takový veliký a kulatý a podobně.. No chvílema byla rudá jak záře nad Kladnem. :-D Po ulehnutí s Petrou ještě asi do pěti do rána kecáme.

19.82009
K životu se probíráme v poledne. Jdeme zjistit bus do Humpolce, ale po chvíli na něj koukáme jak jede asi o 10 minut dřív. Takže čekáme na další spoj v půl čtvrtý. Ještě přišel do hospody Milan a všichni mu začínají říkat vodník Česílko. :-D Jdem ještě do krámu a pak rovnou na zastávku, která je hned u hospody. Malej klučina od tam tuď, mi přináší ještě ztracené trsátko a za chvíli za námi jde Milan. Sedí s námi a je vidět, že nechce aby jsme odjeli. Bus je tu a my jedem. V Humpolci už klasicky čekáme na lokálku přes hodinu a prohlížíme se splýnem fotky. Doma jsme těsně před desátou večer.

Přesné znění sázky s Milanem:

Sázka:
15.8.2009
Když do roka, bude Petra, se mnou těhotná, tak obejdu Želiv, s hrncem na hlavě a budu se do něj celou dobu bouchat.
V opačném případě, projde Milan celý Želiv a za opaskem za svými hýžděmi 10 plechovek na provázku.

Sázku jsme stvrdili svými podpisy a dokonce razítkem místní hospody.

Můj decentní dodatek:
Milan tu sázku prohrál už tím, že to podepsal. :-D Kdo se bude chtít jít kouknout jak půjde s plechovkama po Želivě, může to tam vzít ve výše uvedeném datumu vandrem, procházkou, nebo výletem. Bude se vycházet v Hospodě na Želivce. :-)
Bude potřebovat průvod a povzbuzení! Tak koukejte dorazit. :-D

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (433 | 89%)


www.kov.huu.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one