Já a má Lu

Já a má Lu

Místo narození: Praha

Místo nynějšího žití: Kdesi v ČR. Myslím, že Mělník, ale je to různý. :-)

Datum narození: 8.9.1985 No jo, věčnej panic, tak se smějte lidi, jen do toho. :-D

Stav: Zeptejte se mé milované Lu, mé Dívky od koní. :-))

Povaha: Jak kdy, jak kde, jak s kým. Ale prej jsem beznadějnej romantik. :-D Já, to tak... :-D

Koníčky: Vandry!!! Kytara, zpěv (muzika všeobecně), psaní textů, pes, pak práce, práce, zas jen práce a práce...

Cíle: Úspěch v práci, šťastná rodina a malinkej domek, s malou zahrádkou ale hlavně ne ve městě.

T.O. Toulavé křusky www.toulavykrusky.jex.cz

Kokořínsko
Louka, Pavoučí rokle
22.10. – 24.10. 2010

V pátek me doma čekala Lu s Jelenem. Balíme bagáž. Teda ty zbytky. Na Lu zimní spacák jsme 4, abychom ho narvali do krosny, což mě přimělo, že potřebujeme oba nový spacáky. Cestou se Lu vrcí, páč zapomněla klobouk. Pak ve Velkém Borku, přistupuje do vlaku ještě ségra a já píšu malýmu, že jsme za hoďku ve Mšeně, jestli se nechce na jedno stavit. Že prej bude čekat na nádraží, ale není tu. Já to komentuju tím, že jsme jeli jenom půl hoďky a ne hoďku. Tak jdeme do hospod ke Lvovi. Po příchodu Malého, se stěhujeme dolů k Čonkovi. Chvíli hrajeme na kytary a pak nás Malej vede na nějakou louku nad Rájem. Tam prej bude určitě dřevo. Přišli jsme s Jelenem jsme se museli v noci chopit seker se vší mužností a pokácet jednu moc hezkou soušku. Krásná obří borovice na dřevo nejen pro nás. Asi půl hodiny sekání za svitu baterek ale máme jí. Holky dělaj gulášovou. Po optání jestli si dám, říkám že jo ale se vší mužností usíním a budím se až… Ráno.  Jsem dávno vzhůru, když holky dělaj oheň. Škvírkou ve spacáku, mě doslova vykouřily. Když v tom Lu prohodí:
Celkem kosa, hele Ječmínek, jak mu jde pára i ze spacáku. Ovšem byl to kouř z onoho ohýnku. 
Kdyby Lu jen tak tušila, jak jsem se dusil.  Miluji tě koťátko moje. :o*
Malej dones vodu a luxusní snídani. Pak se loučíme a odcházíme do Ráje na kafčo. Jelen si adl smažák. Každém od něj ďobem hranolky, okurky… Večer zas možná přijede Malej. Cestou k Vendulovi nabíráme vodu u vodojemu. U Venduli pak zas děláme fůru dřeva do zásob, připravujeme ohniště a pak půjdeme do Jestřábice. Vendula tady na kempu asi byl. Měl tu nějaký dříví poklizeno od listí.. Je tu krásně. Ticho, klid, barevné stromy. Pohoda.
Před Jestřábicí dostáváme echo od Malého, že dojede za náma. Jdeme k Šálkům, Lemur asi hospodu zavřel a už nefunguje. Malej dones lentilky se kterejma byla děsná prča a fotku z potlachu Starý řeky. Žerem sekanou, hrajem prší a později prší o lentilky. Později sem všechny lentilky sežral z čehož byl Malej trochu nervní – očividně. 
Cestou zpátky, jsem šel napřed a před Vojtěchovým, jsem zaslech kousek ode mě prase a pak dusot. Čekám u křížku na ostatní a když už jsem měl strach, kde jsou, vyšli z lesa. Áááá, konečně oheň, teplo převisu, děláme si teplý tekutiny – kafe a čaje a polívku. Když se mě ptaj jestli si dám taky, má odpověď – jo dám, usínám a budím se až… Ráno. :-D
Ségra už má oheň, Jelen se budí ale záhy usíná, kdežto Lu vstala a jde k nám. Dávám si pečínku, buřtíka. Jelen se konečně probral, dali jsme kafe a pak se chystali na společný průzkum vedlejší rokle. Nacházíme úžasný skály, krásný výhled a pár převisů. Po návratu už má ségra hotový fazole. Když byly fazole sežrány, dobalili jsme svoji bagáž a pomalinku jdeme směrem do Mšena.
Chytla mě žravá. Zmrzlina, utopenec, banánek v čokoládě, a tyčinka s cereálií mojí žravou zahnali.
Jdem na vlak. Cesta ubíhá rychle a nás doprovází krásný měsíc a ze západu jdoucí červánky. Ségra pak vystupuje v Borku a my zbylí jdeme k Jednoručkovi na kafe. Jelen kafe srknul ani ne za deset minut, páč mu frčí vlak domů. Bylo to fajn. Tak zase příště ahoj!

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (433 | 89%)


www.kov.huu.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one